Drzwi pokojowe Wieliczka

Drzwi pokojowe Wieliczka

Drzwi, które przedzielają poszczególne pomieszczenia są bardzo ważne, ponieważ oprócz oczywistych funkcji spełniają także inną: dają prywatność w każdym pomieszczeniu. Wybór drzwi wewnętrznych znacznie różni się od wyboru ich zewnętrznych odpowiedników. W tamtym przypadku sprawdzamy głównie parametry ochronne, które mają zagwarantować bezpieczeństwo dla domu. W przypadku drzwi pokojowych ważne jest, aby spełniały głównie funkcje ozdobną oraz dawały prywatność. Jednak nie można zapomnieć także o tym, że zwłaszcza, gdy posiadamy dzieci, to drzwi wewnętrzne narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia. Dlatego powinny być również wytrzymałe.

Drzwi wewnętrzne Wieliczka – producenci

Jesteśmy dystrybutorami drzwi wysokiej jakości. Gdy wybieramy naszych partnerów do współpracy, to kierujemy się głównie jakością wykonywanych przez nich produktów oraz ich doświadczeniem na rynku. W naszej ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne producentów takich jak: ERKADO, DRE, PORTA, INTENSO, POL-SKONE oraz INVADO. Taki dobór producentów gwarantuje to, że nasi klienci mogą wybierać spośród wielu modeli, kolorów czy rodzajów drzwi. Jakie drzwi wewnętrzne wybrać? Jak napisaliśmy wyżej wybór drzwi pokojowych, to zupełnie inny proces niż dobieranie drzwi wejściowych. Ważne jest, aby były one:
• Odpowiednio dopasowane do wnętrza – czyli, aby współgrały i były ciekawym dopełnieniem całości kompozycji.
• Trwałe i odporne na wszelkie domowe uszkodzenia – posiadając dzieci z pewnością na drzwi poleci niejedna piłka. Jednak ważne, aby były one wykonane z materiału, który wytrzyma takie uderzenie.
• Gwarantujące prywatność – ochrona akustyczna poszczególnych pomieszczeń jest bardzo ważna. Każdy z domowników bowiem powinien czuć swobodę oraz prywatność.
• Odpowiednio dopasowane do pomieszczenia – kupując drzwi do łazienki pamiętajmy, aby spełniały one nie tylko wymogi kolorystyczne czy trwałości, ale także bezpieczeństwa. Powinny mieć między innymi zamek oraz otwory na dole odpowiedniej wielkości.
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą, która zawiera drzwi, okna czy rolety. Naszym klientom oferujemy montaż! Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu