Drzwi wewnętrzne Myślenice

Drzwi wewnętrzne Myślenice

Rozdzielanie poszczególnych pomieszczeń w domu, to ważna kwestia. Wybierając drzwi wewnętrzne powinniśmy kierować się zarówno odpowiednim dopasowaniem ich do wnętrza, ochroną i gwarancją prywatności dla każdego z pomieszczeń oraz wysoką trwałością. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne, które od lat użytkowane są w domach naszych klientów.

Drzwi pokojowe Wadowice

Oprócz oferowania samych drzwi czy okien, możecie Państwo liczyć także na profesjonalny montaż tych produktów w Waszych domach. Oferujemy montaż drzwi, okien czy rolet. Zapraszamy do kontaktu!

Drzwi pokojowe Myślenice – jakie drzwi wybrać?

Jak wspominaliśmy wyżej: drzwi pokojowe spełniają szereg funkcji, jednak ta najważniejsza to ochrona i prywatność dla poszczególnych pokoi. Każde z tych drzwi będą przeznaczone do innego pomieszczenia. Jednak czy to łazienka, sypialnia czy pokój dziecka – zawsze powinny być one na tyle szczelne, aby osoba będąca w środku, czuła się swobodnie. Dodatkowo powinny być one dobrze dopasowane do designu wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne od producentów takich jak: ERKADO, DRE, PORTA, INTENSO, POL-SKONE oraz INVADO. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu! Oferujemy drzwi pokojowe, zewnętrzne, okna, rolety, żaluzje i wiele więcej!

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu