Drzwi zewnętrzne stalowe Wieliczka

Drzwi zewnętrzne Wieliczka

Drzwi, którymi wchodzimy do domu, to coś więcej niż zwykła część nieruchomości. Są one bardzo ważne zarówno pod kątem ochrony mienia, jak i pod względem designu. Powinny być trwałe, dobrze dobrane kolorystycznie oraz skuteczne. Przez tę ostatnią cechę rozumiemy fakt, iż będą skutecznie chronić, aby niepożądane osoby nie dostały się do nieruchomości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna spełniające te wymagania. Jako okna zewnętrzne do nieruchomości polecamy modele wykonane z wysokiej jakości stali, które będą skutecznie chroniły wejścia do domów. Dodatkowo są to drzwi z wieloma możliwymi designami do wyboru – więc z pewnością każdy z Państwa dobierze odpowiednie.

Drzwi zewnętrzne stalowe Wieliczka – cechy

W naszej ofercie znajdują się drzwi stalowe od różnych producektów, którzy oferują wysokiej jakości trwałe drzwi zewnętrzne. Posiadają one:
• Skrzydło aluminiowe (grubość 54mm z uszczelką, są wypełnione spienionym polistyrenem).
• Ościeżnicę do wyboru: 9 lub 11 z laminowaną uszczelką.
• Trzy bolce antywyważeniowe – gwarantujące skuteczną ochronę.
• Regulację języka, trzy zawiasy regulowane oraz próg aluminiowy z uszczelką.
Zamek, jaki znajdziemy w nich to główny trzyryglowy z wkładką (system jednego klucza). Posiadają one także klamkę Lambda oraz dodatkowy zamek górny trzyryglowy z wkładko-gałką. Jeśli szukają Państwo trwałych drzwi zewnętrznych do domu, to ta opcja będzie doskonała. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami i do kontaktu z nami!

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu