Okna aluminiowe Kraków

Okna aluminiowe Kraków

Jednym z ważniejszych części domu są bezsprzecznie okna. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości okna aluminiowe, które gwarantują naszym klientom ochronę od zewnętrznych czynników atmosferycznych, często piękne widoki oraz wyjątkowe walory dekoracyjne. Materiał jakim jest aluminium najczęściej wybierany jest przez naszych klientów do domów, mieszkań a nawet biur! Posiada liczne zalety zaczynające się od niskiej wagi, a kończąc na łatwym montażu. W naszej ofercie znajdują się także okna wykonane z PCV. Dodatkowo na życzenie naszych klientów oferujemy także specjalistyczny montaż zarówno okien aluminiowych, jak i drzwi czy rolet. Zapraszamy!

Cechy okien aluminiowych:

• To, co wyróżnia je znacząco na tle innych, to niska waga – gwarantuje ona łatwy przewóz oraz montaż okien. Dodatkowo ewentualny demontaż systemów okiennych również jest uproszczony.
• Niska waga nie wpływa jednak negatywnie na wytrzymałość okien. Są one bowiem znacznie bardziej wytrzymałe niż inne wykonane z pozostałych materiałów dostępnych na rynku.
• Izolacja w oknach aluminiowych jest również na wysokim poziomie. Porównywalna jak w przypadku okien PCV.
• Dedykowane zarówno dla firm, jak i do wykorzystania w domach czy mieszkaniach.
• Specyfika materiału jakim jest aluminium gwarantuje, że możemy stworzyć ciekawe kompozycje strukturalne, które doskonale odnajdą się w każdym segmencie nieruchomości.
• Dodatkowo pielęgnacja okien jest łatwa i nie wymaga żadnych specyficznych detergentów.
Oprócz powyższych cech okna spełniają także funkcję ochronną. Są one bowiem także jednym z elementów systemu ochrony domu przed włamaniem. Dlatego tak ważne jest, aby były wykonane z wysokiej jakości materiału oraz, aby skutecznie chroniły przed włamaniem.
W naszej ofercie znajdują się okna:
• VERTEX – spełniające najwyższe normy jakościowe, bezpieczeństwa i energooszczędności.
• OKMAR – chętnie wybierane do domów.
• ADAMS – bardzo wytrzymałe i trwałe.
Nasza oferta okien obejmuje systemy okienne przesuwne, drzwiowe oraz fasady.

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu