okna aluminiowe Wadowice

Okna aluminiowe Wadowice i Myślenice

Oferujemy Państwu okna wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą trwałość. Nasza oferta zawiera systemy okienne, przesuwne, drzwiowe a także fasady. Okna, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie są różnorodne, co sprawia, że każdy z naszych klientów może znaleźć model dla siebie. Staramy się, aby nasze okna pasowały zarówno do dużych domów, jak i mniejszych mieszkań.

Okna Myślenice – duży wybór okien

Nasze okna sprowadzamy tylko od zaufanych producentów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku. Okna aluminiowe dostępne w naszej ofercie cechują się niską wagą, łatwym montażem (który również oferujemy) oraz demontażem systemów okiennych. Dodatkowo są one bardzo wytrzymałe, co w prostej linii prowadzi do długiej gwarancji użytkowania ich przez klienta, bez konieczności częstych przeglądów czy konserwacji. Ich poziom izolacji jest równie wysoki co w przypadku okien PCV, a ich wykorzystanie to zarówno domy prywatne naszych klientów, jak i ich firmy. Materiał jakim jest aluminium umożliwia także łatwą modulację, co sprawia że jesteśmy ww stanie stworzyć naprawdę ciekawe kompozycje strukturalne.

Okna PCV Myślenice

Cechują się niezwykłą trwałością, co powoduje, że są bardzo chętnie wybierane przez klientów. To okna, które będą służyły latami dzięki długiej żywotności, nawet jeśli nie będą poddawane częstej renowacji. Do ich zalet zaliczamy także wysoki poziom szczelności systemów PCV, idealnie dopasowane parametry termoizolacyjne oraz akustyczne. To gwarantuje klientom bezpieczeństwo i komfort użytkowania tego rodzaju okien. Okna PCV wykorzystuje się zwłaszcza w budownictwie pasywnym, ponieważ są one wysoce energooszczędne. Dodatkowo na wysokim poziomie mają także odporność na warunki atmosferyczne – deszcz, słońce, śnieg czy wiatr. Jak wspominaliśmy wyżej – parametry ochronne są na najwyższym poziomie. To, na co zwracają uwagę nasi klienci, to także duży wybór designu okien oraz relatywnie niska cena. Stosunek jakości do ceny jest tutaj bardzo wysoki. Nie ma na rynku dostępnej alternatywy w tej cenie, która posiadałaby tak dobre parametry, jak okna PCV.

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu