Okna aluminiowe Wadowice i Myślenice

Okna aluminiowe Wadowice i Myślenice

Okna są bardzo ważnym elementem każdego budynku – pełnią jednocześnie kilka funkcji. Zakup odpowiedniego modelu wiąże się jednak z koniecznością dokładnego zapoznania się ze specyfiką danego produktu. Bardzo ważne jest wybranie okien o solidnej i wytrzymałej konstrukcji, która odporna będzie na działanie czynników zewnętrznych – np. promieni słonecznych, deszczu bądź śniegu. Wykorzystanie podczas produkcji wysokiej jakości tworzyw gwarantuje bezproblemowe i długoletnie użytkowanie. Istotne znaczenie ma również poziom izolacji cieplnej. Okna aluminiowe uniemożliwiają wydostawanie się ciepłego powietrza z wnętrza budynku, dodatkowo niwelując ryzyko napływu zimnego powietrza z zewnątrz.

Okna Myślenice

Nasza bogata oferta okien opiera się na zróżnicowanych modelach. Dostarczamy naszym klientom w pełni funkcjonalne okna, które znacznie zwiększają komfort i wygodę użytkowania pomieszczeń. Skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb, oferując okna dopasowane do indywidualnych preferencji. Charakter pomieszczenia nie odgrywa kluczowej roli, ponieważ oferujemy okna, które znajdą zastosowanie w każdym typie wnętrza.

Okna PCV Myślenice – szczelność i wygoda

Innowacyjny system otwierania pozwala na większe dopasowanie okien do aktualnych potrzeb domowników. Możliwość pełnego otworzenia bądź częściowego odchylenia sprawdzi się w domach, mieszkaniach, instytucjach publicznych, biurach, firmach czy zakładach pracy. Okna PCV nie przepuszczają hałasu oraz zgiełku miejskiego dochodzącego z zewnątrz. Montowane mogą być zatem wszędzie tam, gdzie zależy nam na pełnej ciszy i spokoju.

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu