Okna drzwi Wieliczka

Okna drzwi Wieliczka

Okna niezależnie od charakteru budynku pełnią ogromną rolę – dostarczają światło do wnętrz i zatrzymują ciepłe powietrze. Optymalne ich rozmieszczenie sprawia, iż przestrzeń jest rozjaśniona, tym samym korzystanie z pomieszczeń staje się znacznie bardziej komfortowe. Producenci oferują nam zróżnicowane modele, dzięki czemu bez problemu znaleźć możemy doskonale dopasowany produkt zarówno do potrzeb naszych, jak i budynku. Umożliwiamy naszym klientom ogromny wybór okien plastikowych oraz PCV, które charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami. W pełni praktyczne okna znacząco wpływają na funkcjonalność wnętrz, będąc przy okazji estetycznym i eleganckim wykończeniem budynku.

Okna PCV Wieliczka

– gwarancja szczelności

Oferowane przez nas produkty łączą w sobie nowoczesne technologie wraz z niezbędnymi parametrami szczelności. Podczas wyboru idealnego rozwiązania warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Oczywiście najważniejszą cechą okien powinna być ich funkcjonalność, jednak czynnikami decydującymi może być również barwa elewacji czy kształt pomieszczenia. Natomiast szczelność odgrywa kluczową rolę, ponieważ minimalizuje straty ciepła we wnętrzu.

Okna i drzwi plastikowe Wieliczka

– uniwersalne modele

Niezwykle ważnym elementem budynku są również drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Głównym ich zadaniem jest wydzielanie pomieszczeń bądź bezpośrednie wejście do budynku. Bogaty wachlarz modeli pozwala na dopasowanie produktu do każdego typu wnętrza. Dysponujemy drzwiami zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi, które doskonale wpasują się w pomieszczenia utrzymane w każdym stylu.

Okna Wieliczka – energooszczędne i ekonomiczne rozwiązanie Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania, gwarantujemy zatem wieloletnie i bezproblemowe ich użytkowanie. Każdy element stworzony został ze szczególną dbałością i precyzją. Konstrukcja okien oraz drzwi opiera się na solidnych tworzywach, które odporne są na działanie czynników zewnętrznych. Warunki panujące na zewnątrz nie zawsze sprzyjają budynkowi – szczególnie mocne nasłonecznienie, mocny śnieg bądź silny deszcz. Znając specyfikę i zapotrzebowanie, jesteśmy w stanie zaproponować energooszczędne w zastosowaniu okna oraz drzwi, których izolacyjność cieplna pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. W pełni wyciszające produkty nie przepuszczają hałasu oraz zgiełku dochodzącego z zewnątrz.

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu