Plisy Myślenice

Rolety plisowane to innowacyjny system okienny, pozwalający na znaczne zwiększenie komfortu użytkowania pomieszczeń. Stworzone zostały z myślą o rosnących potrzebach domowników względem funkcjonalnych rozwiązań. Konstrukcja oparta na harmonijkowej budowie montowana może być bezpośrednio na oknach. Plisy wykonane z wysokiej jakości materiałów i tworzyw w żaden sposób nie uszkadzają okiennic, bez problemu zatem umieścić je możemy na każdym modelu. Nie przeszkadzają podczas otwierania bądź zamykania okien, dlatego też możemy je zastosować we wszystkich pomieszczeniach. Plisy łączą w sobie funkcjonalność z efektownym wyglądem. Pięknie prezentują się we wnętrzach utrzymanych zarówno w stylu tradycyjnym, jak i klasycznym. Praktyczne osłonny okienne są bardzo łatwe w montażu, nie musimy zatem posiadać szczególnych umiejętności podczas umieszczania ich na okiennicach.

Plisy Wieliczka

Oferujemy bogaty wachlarz plis w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Każdy z modeli opiera się na solidnej konstrukcji, dzięki czemu nasze produkty są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Staramy się dostarczać naszym klientom plisy, które przyczynią się do zwiększenia wygody oraz komfortu. Osłony okienne są uniwersalnym rozwiązaniem, ponieważ dowolnie ustawiać możemy ich położenie. W zaledwie kilka sekund odsłonimy górną bądź dolną część okna, wpuszczając światło do wnętrza lub uniemożliwiając jego dotarcie. Nocą zapewnić sobie możemy spokój podczas snu, natomiast w dzień stworzymy wyjątkowy nastrój.

Plisy Wadowice

Plisy doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach bądź domach, ale również w instytucjach publicznych czy firmach. Odpowiednie warunki podczas wykonywania obowiązków znacząco wpływają na efektywność naszej pracy. Mocne nasłonecznienie bywa problematyczne, gdy w pomieszczeniu znajdują się stanowiska pracy wyposażone w komputer. Światło płynące z monitora w połączeniu z promieniami słonecznymi bardzo szybko męczy nasze oczy i niejednokrotnie powoduje bóle głowy. Nasze plisy bardzo łatwo jest utrzymać w czystości, a samo ich wyczyszczenie nie stanowi żadnego problemu. Wraz z biegiem lat intensywne kolory nie bladną, nieustannie prezentując się atrakcyjnie na okiennicach.

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu