Żaluzje fasadowe Myślenice

Żaluzje fasadowe Myślenice

W naszej ofercie nie znajdują się jedynie same okna z aluminium czy PCV. Dbamy także o to, aby nasi klienci zaprojektowali swoje okna od początku do końca. Zatem oferujemy także żaluzje fasadowe oraz rolety. Spełniają one dwie funkcje: • Chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. • Dopełniają wystroju naszego wnętrza. Dodatkowo do ich zalet zalicza się bardzo ciekawy i szeroki wybór designu, co sprawia, że będą pasowały do każdego domu. Możemy montować je bowiem na zawnątrz.

Żaluzje fasadowe Wieliczka – zewnętrze systemy okienne

Niezależnie od tego, czy nasz klient posiada dom czy mieszkanie – rolety zewnętrzne montujemy na jednych i na drugich. Są one coraz częściej wybierane, ponieważ spełniają wyżej wymienione dwie funkcje: ozdobną oraz ochronną. Jednak nie wyklucza to możliwości montowania ich nawet wówczas, gdy posiadamy już rolety, plisy lub żaluzje wewnątrz domu. Mogą spokojnie występować razem ze sobą. Żaluzje fasadowe oferują ciekawy design imitujący drewno lub będący doskonałą opcją minimalistyczną. Użytkowane mogą być na co dzień, gdy warunki atmosferyczne tego wymagają (na przykład nadmierne słońce) lub gdy akurat wyjeżdżamy na dłuższy czas. Kolejną zaletą żaluzji fasadowych jest większa termoizolacyjność dla domu oraz ochrona okien (przydatna zwłaszcza jeśli posiadamy okna drewniane).

Żaluzje Wieliczka – systemy

Posiadamy rolety i żaluzje fasadowe w systemach:
• Adaptacyjnym
• Nadokiennym
• Podtynkowym
W razie oczekiwań klienta oferujemy także ich montaż w każdym z tych systemów.

Żaluzje Myślenice – dla kogo?

Niezależnie od tego, czy mieszkamy w domu czy w mieszkaniu – żaluzje fasadowe będą doskonałą alternatywą dla innych systemów ochrony okna i domy. Dodatkowo sprawiają, że mieszkanie czy dom zyskuje ciekawy design. Możliwości kolorystyczne i materiałowe sprawiają, że znajdą się rolety i żaluzje dla każdej nieruchomości, nadając jej nowoczesny wygląd. Żaluzje fasadowe oferowane przez nas są automatyczne, co wspomagają systemy takie jak Somfy, Sukces (Yooda) oraz Aluprof. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszymi specjalistami. Dobierzemy odpowiednie żaluzje fasadowe dla Państwa domu, mieszkania czy firmy. Zapraszamy!

Kontakt

P.H.U. Remax Jacek Figuła

32-050 Skawina

ul. Krakowska 19a (Pasaż Skawiński)

Biuro: tel. 503 744 353

Biuro tel. 797 473 294

Biuro tel. 794 224 989 (Skawina)

Właściciel: tel. 500 224 989

remax11@wp.pl

Mapa dojazdu